واریس مویرگی

اما نباید هرگز بیماری واریس مویرگی را دست کم ویا از درمان آن صرف نظر کرد چرا که این بیماری به آهستگی زیاد می شود درمان آن نیز سخت می شود با دیدن علائم اولیه واریس مویرگی باید به پزشک معالج مراجعه کرد .

علائم به وجود آمدن واریس چیست ؟

اما علائم واریس مویرگی به این صورت میباشد که در ابتدا بدون علامت و با پیشرفت نسبی بیماری ،فرد دچار سنگینی پا و یا درد در ناحیه پا و تورم در مویرگ واریسی می شود .علامت دیگر این میباشد که شبکه های وریدی و مویرگی دچار تغیر رنگ و برجستگی ویا تورم می شوند عضلات ناحیه واریس  هوشیاری و تحریک پذیری کمتری پیدا می نمایند و فرد دچار گرفتگی یا سنگینی پا می شود .

لیمو ترش در درمان واریس :

اما شاید باورتان نشود که بیماری واریس از طریق خورد لیمو ترش بهبود می یابد در واقع لیموترش باعث کاهش شکنندگی مویرگ ها می شود .

البته راه دیگر درمان واریس کاهش وزن میباشد که باز هم اگر لیمو ترش به همراه عسل میل شود این باعث گرسنه نشدن فرد می شود که این امر به کاهش وزن فرد نیز کمک شایانی می نماید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>