تمام نوشته های admin1300

28سپتامبر/15

درمان با جراحی واریس

جراحی واریس :

بیماری واریس یکی از بیماری هایی هست که حدود 10درصد از مردم مبتلا یه این بیماری هستند . بیماری واریس یک بیماری عروقی است که این بیماری نتیجه ی شکسته شدن رگ می شود که نتیجه آن کاهش کارکرد سیاهرگ ها می شود و در صورت عدم معالجه آن  سیاهرگ عمل رساندن خون به قلب را دست انجام می دهد و این قضیه می تواند خطرات جبران ناپذیری را برای بیمار به دنبال دارد .

اما روش درمانی جراحی واریس :

دراین روش درمان با جراحی واریس به صورتی است که بیمار بستری شده و بیمار ابتدا بی هوشی عمومی یا بی حسی موضعی با برشی بروی نقطه مورد نظر برای دیدن سیاهرگ و خارج کردن سیاهرگ آسیب دیده انجام می شود .

اما بدلیل عوارض این نوع عمل (بیهوشی عمومی خطرناک است  و برای افراد مسن مرگ آور و بجا ماندن جای عمل بر روی پا یا محل عمل)  این نوع عمل منسوخ شده است .

اما امروزه با پیشرفت علم وتکنولوژی درمان با جراحی واریس را به گونه ای دیگر انجام می شود که در ذیل به بررسی آنها می پردازیم :

1) جراحی واریس با لیزر درون رگی :

لیزر فیبر ظریف درون رگ با کمک سونوگرافی فرستاده می شود . دراین روش لیزر که فیبر است به داخل رگ واریس رفته و باتابانیدن نور رگ را مسدود کرده و رگ بسته بعد از مدتی توسط بدن خارج می شود .

2) جراحی واریس با رادیوفرکونسی :

این روش هم مانند جراحی بالیزر است با این تفاوت که دیگر لیزر وارد بدن نمی شود و بجای آن از فیبر رادیو فرکونسی استفاده می شود .

06جولای/15

به پايگاه اينترنتي ” ايران واريس″ خوش آمديد

هدف اين پايگاه فراهم آوردن اطلاعات در مورد بيماريهاي رگها و روشهاي درماني آنها مي باشد. بيماري هاي مختلف دراين پايگاه مورد بررسي قرار گرفته است و شما ميتوانيد هر کدام از اين مطالب را انتخاب کرده ومطالعه فرمايد . شايع ترين بيماري وريدي واريس ميباشد که رگها بطور کلفت و تنابي در زير پوست پا ديده مي شوند. اين پايگاه توسط دکتر بهزاد جزايري متخصص جراحي عمومي وعروق عضو کالج جراحان انگلستان و جراح بيمارستان دي در تهران ايران نوشته شده است.

 نظريات ارائه شده بر اساس تجربيات کسب شده در انگلستان و ايران , همراه با بهترين اطلاعات موجود مي باشد. اگر مي خواهيد با من تماس بگيريد مي توانيد از راه صفحه ” ارتباط با ما ”  اين کار را انجام دهيد. اگر اطلاعات بيشتري در مورد تجربه و تحصيلات من نياز داريد آن را در صفحه ” دکتر جزايری ”  ميتوانيد بدست آوريد.